Big Bottle Co. Cinnamon Cream

Big Bottle Co. Cinnamon Cream

Krema ve tarçını genellikle elmalı turta veya benzeri premium e-likit çeşitlerinde görürdük. Ancak bu defa saf krema ve tarçın aromasından söz ediyoruz. Kimden mi söz ediyoruz? Elbette büyük şişeli likitleriyle meşhur olan Big Bottle Co. Cinnamon Cream‘den. Çırpılmış krema ve tarçın aromalarıyla zenginleştirilmiş olan Cinnamon Cream, tarçın aromasından hoşlanan hoşlanmayan herkesin severek kullanacağı bir premium likit aroması. Lezzeti, kokusu, kıvamı ve hatta rengiyle karşımızda günün her saati içilebilecek; kurabiye, kek, dondurma veya sadece elma aromalarıyla da birlikte kullanılabilecek renkli ve eğlenceli bir premium likit duruyor. Özellikle kahve ve çay saatlerinin vazgeçilmezi olmaya aday olan Big Bottle Co. Cinnamon Cream, aynı zamanda farklı VG oranıyla da beğeneceğiniz ve severek kullanacağınız bir premium likit aroması.

Büyük Şişe Ve Dahası…

Big Bottle Co. büyük şişesiyle öne çıkan bir premium likit aroması. Şeffaf şişe likitin tüm rengini ve kıvamını gözler önüne seriyor. Yine likitin ağız kısmının geniş olması da sık sık dolum yapmak zorunda kalan e-sigara kullanıcılarını memnun edecek bir özellik. İnce ağızlık ucu sayesinde dolumu kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Şişenin plastikten üretilmesi, 120 ml’lik şişenin kırılma olasılığını ortadan kaldırıyor. Kapağını sıkıca kapatırsanız ve bu konuda dikkatli olursanız sadece Big Bottle Co. kullanırken değil hemen her likit çeşidinde kafanız rahat eder. Elbette Big Bottle Co.’nun şişesinin büyük olması onun daha çok çantada rahat taşınabilecek bir premium likit olmasını sağlıyor. Likitin kutu içeriğinden diğer büyük boyutlu likit şişelerindeki gibi ekstra – boş şişeler bulunsaydı kullanıcılar bu konuda daha rahat olabilirlerdi. Bildiğiniz gibi One Hit Wonder, Kilo Black Series Birthday Cake gibi likitler yanlarında boş ve hafif bir şişeyle birlikte tüketicilere ulaşıyorlar.

85 VG Oranı Ve Dahası

Elektronik sigara likiti pazarında tamamı VG’den oluşan e-likit aromaları var. Yine %90 VG oranına sahip e-likit çeşitlerinin sayısı azımsanacak gibi değil. Tüm içeriği VG’den oluşan ya da VG oranı çok yüksek olan premium likit çeşitleri başarılı ve lezzetli. Buna rağmen çok yüksek VG oranı e-likit aromasının boğaz vurumu noktasında yetersiz kalmasına neden oluyor. Big Bottle Co. 85 VG ve 15 PG oranına sahip. Bu oran, yoğun buhar elde etmek ve kullandığınız cihazdan tat almak için iyi. Ancak geleneksel sigaraya benzer bir içim deneyimi sağlama noktasında likit biraz bocalayabiliyor. Yine de Big Bottle Co.’nun gerek buhar yoğunluğu gerekse boğaz vurumu gayet yerinde. Ancak “sanat eseri” kıvamında bir premium likitle karşılaşmıyoruz. Yine de ortalamanın üstünde ve gayet başarılı bir premium likitle karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Big Bottle Co. Cinnamon Cream‘in nikotin değerleri sadece 3 ve 6. Big Bottle Co. Cinnamon Cream 0 – 9 – 12 gibi nikotin değerlerine sahip likit üretmiyor ve bu firmanın Jelly Donut, Good’ol Custard gibi diğer likit aromalarında da karşımıza çıkan bir durum. Yani nikotin değerlerinin çok geniş bir yelpazeye sahip olmaması da pek çok kullanıcı için yine negatif bir unsur olarak görülebilir

Kimler Tercih Etmeli Ve Neden?

Big Bottle Cinnamon Cream, benzerlerine çok sık rastladığımız bir aromayla tatlandırılmış. Çırpılmış taze krema ve tarçın, bazı kullanıcılara son derece lezzetli gelirken bazılarınca beğenilmeyebilir. Big Bottle Cinnamon Cream‘de tarçın tadından çok krema tat ve aromasının baskın olduğunu söyleyebiliriz. Yani likitte bir aroma dengezizliği var. Yine de yumuşak içim, krema ve tarçın lezzeti, büyük ve şeffaf şişe, Big Bottle Co. Cinnamon Cream’in öne çıkan artı özelliklerinden.

7.5 Genel Puan
İyi

Big Bottle Co. Cinnamon Cream; Krema ve Tarçın Aroma Lezzeti Sunuyor. Çırpılmış Krema Ve Tarçın Lezzetinin Yanında 85 VG - 15 PG Oranına Sahip Premium Likit, Yumuşak İçimi, Yoğun Buharı Ve 120 ml'lik Büyük Şişesiyle İyi Ve Lezzetli Bir Lilit.

Aroma
7.5
Buhar Yoğunluğu
8
İçim Ve Boğaz Vurumu
7
Şişeleme Ve Ambalaj
8
Fiyat - Performans
6.5
İyi Yanlar
  • 120 ml'lik Şeffaf Şişe
  • Yoğun Kıvam
  • Lezzetli Aroma Ve Hoş Koku
Kötü Yanları
  • Ek - Küçük Taşıma Şişeleri Yok
  • Sıradan Aroma
  • Boğaz Vurumu Ortalama
Yorumunuzu ekleyin!!  |  Read reviews and comments
Sizde ne düşünüyorsunuz?

Leave a reply

Your total score

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0