Tatlı

Dinner Lady Lemon Tart

Add to compare

Dinner Lady Lemon Tart

Bazı likitlerin tadına doyum olmaz. Mükemmel aroma, yoğun kıvam ve içim keyfi sunan bu likitlere her gün bir yenisi daha ekleniyor. Bunlardan bir tanesi de Dinner Lady Lemon Tart. Limonlu kek aromasını iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Dinner Lady Lemon Tart, gerçekten tam bir efsane ve bu konuda pek çok e-sigara kullanıcısı aynı fikirde. Efsane bir lezzet, buhar yoğunluğu arıyorsanız diğer premium likit çeşitlerini bir yana bırakın. Çünkü Dinner Lady Lemon Tart gerçekten son derece başarılı bir likit markası. Yani aroma konusunda Dinner Lady Lemon Tart’ın hiç bir kusuru yok denebilir. Likiti kullanmadan önce Dinner Lady Lemon Tart’ın şişesine bakıyor ve güneş ışığı geçirmeyen bir şişeye ek olarak aynı zamanda oldukça zarif bir damlalık görüyorsunuz. Bu da Dinner Lady Lemon Tart Hakkında aslında pek çok şey söylüyor.

Tek Kelimeyle Harika!

Dinner Lady’nin gözleri kamaştıran sarı ve güneş ışığı geçirmeyen şişesini açtığınızda Alaaddin’in Lambasını açmış gibi oluyorsunuz. Daha ilk dakikadan burnunuza gelen sıcak limonlu kek kokusunu duyduğunuz ilk anda kelimenin tam manasıyla büyüleniyorsunuz. Şişenin tasarımı da oldukça başarılı ve Vintage Tarzına sahip. Dinner Lady Lemon Tart, 60 ML’lik sarı renkli cam şişesinde saklanıyor. İsteğinize göre 3 veya 6 nikotin derecesine sahip olan Dinner Lady Lemon Tart aynı zamanda %70 VG ve %30 PG oranına sahip. Şeker oranı da oldukça yerinde olan elektronik sigara likiti gerçekten limonlu tart – limonlu kek aromasını size hissettiriyor.

Limonlu Kek İsteyen?

Şekerli bir tadı olan Dinner Lady Lemon Tart, kelimenin tam anlamıyla büyüleyici bir lezzete sahip. Gerçek bir limonlu kekin tüm aroma ve tadını size veren baskın aromanın lezzetini tarif etmeye kelimeler yetmez. Kıvam, buhar yoğunluğu, lezzet ve diğer alanlarda premium likitin hiç bir eksiği yok. Belki de bu yüzden yabancı elektronik sigara likiti rehber sitelerinde Dinner Lady Lemon Tart, piyasaya çıkmasının üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına karşın “en iyiler” listesindeki yerini korumayı başardı. Son derece başarılı bir e-likit olan Dinner Lady Lemon Tart’ı özellikle kapalı alanda içmeye başladığınızda çevrenizdekiler fırında limonlu kek veya turta olduğunu düşünebilirler.

Küçük Kusurlar…

Dinner Lady Lemon Tart’ın başarılı olduğu tek konu sadece kıvam, aroma, lezzet ve koku değil. Diğer premium likit çeşitlerinde karşımıza çıkan %70 VG ve %30 PG oranı likitin yoğun buhar sağlamasının yanında iyi bir boğaz vurumu da gerçekleştirmenizi sağlıyor. Peki bu harika premium likit çeşidinin hiç mi kusuru yok? Elbette çok küçük de olsa Dinner Lady’nin bazı sorunları var. Öncelikle likiti denedikten sonra diğer premium içeriklerden beklentileriniz gözle görülür oranda artabilir. Ayrıca Dinner Ladyı Lemon Tart’ın harika aromasının bağımlısı olabilirsiniz. Bu, likiti çok sık kullanmanıza ve kısa zamanda sıkılmanıza da neden oluyor olabilir.

9.4 Genel Puan
Tek Kelimeyle Muhteşem

Dinner Lady Lemon Tart Mükemmel Bir Elektronik Sigara Likiti. 70 VG - 30 PG Oranı, Harika Aroma 60 ML'lik Özel Sarı Renkli Şişede Sizi Bekliyor. E-Sigara Kullanıcıları Arasında Bir Efsane Haline Gelen Dinner Lady Lemon Tart, Doğal Olarak Dünyada En Çok Satan E - Likit Çeşitlerinden Biri.

Aroma
10
Buhar Yoğunluğu
9
Ambalaj Ve Şişeleme
9.5
Fiyat - Performans
10
Kıvam Ve Tat
10
Boğaz Vurumu
8
İyi Yanlar
  • Mükemmel Aroma
  • Başarılı Şişe Tasarımı
  • Yumuşak İçim & Yoğun Buhar
Kötü Yanları
  • Lezzeti Bağımlılık Yapabilir
Yorumunuzu ekleyin!!  |  Read reviews and comments
Sizde ne düşünüyorsunuz?

Leave a reply

Your total score

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0