Tatlı

KILO Black Birthday Cake

Add to compare

KILO Black Birthday Cake

KILO, elektronik sigara likiti üreticileri arasında önemli yeri olan bir üretici. Black Series Elektronik Sigara Likiti içinse KILO’nun en başarılı e-likit çeşitlerinden birisi diyebiliriz. KILO Black Series pek çok farklı premium likit aromasına sahip. Birthday Cake, Apple Pie, MILK – HONEY ve MILK & COOKIES, KILO Black’in üretildiği 2014 Yılından bu yana elektronik sigara kullanıcılarının severek tükettikleri bir e-likit olmaya devam ediyor. İşte Kilo Black Series Birthday Cake ile ilgili tüm merak ettikleriniz.

Ayrıcalıklı Kullanıcılar İçin Üretildi.

KILO BLACK SERIES Birthday Cake, 60 ML Kapasiteli bir şişede saklanıyor. Güneş ışığı geçirmeyen şişede saklanan premium e-likit, aynı zamanda özel bir damlalığa sahip. Bu özellikler, KILO Black Series’in tüm aromalarında ortaya çıkan ortak özelliklerden. Ancak bir premium e-likit aroması olarak KILO Black Series kullanıcısına gerçekten bir premium likit kullandırdığını hissettiriyor. Eğer orjinal bir KILO Black Series Premium E-Likit sahibiyseniz, özel karton kutusundan çıkan KILO BLACK, aynı zamanda likitin cepte taşınmasını sağlayan özel şişesi, özel kumaş mendili ve künyesiyle beraber size ulaşıyor.  Bu arada e-likitin bu tip aksesuarları içermeyen özel bir versiyonunun da bulunduğunu belirtelim. Özetle KILO Black Series birthday cake, size “ayrıcalıklı bir e-sigara kullanıcısı” olduğunuzu hissettiriyor. Üstelik bunu likitten biraz olsun buhar çekilmesine izin vermeden yapıyor.

Yüksek VG İçeriği = Yoğun Buhar

Gelelim KILO Black Series Birthday Cake’in aromasına ve diğer özelliklerine. Adından da anlaşılacağı üzere KILO BLACK Series Birthday Cake kremalı pasta – kremalı kek aromalı bir e-likit. Tadı şekerli ve kremanın tüm lezzetini – aromasını size hissettiriyor. KILO Premium Likit çeşitleri %70 VG ve %30 PG içeriyor. Yumuşak içim size elektronik sigaranızdan yüksek oranda buhar çekmenizi sağlıyor. Aromatik buharı ise tarif etmeye kelimeler kiyafetsiz kalır. Son derece lezzetli ve şekerli likit, buhar konusunda da sizi şaşırtmıyor. Yoğun buhar ve baskın krema aroması oldukça iyi. 

 

Kremalı Kaysılı Kek Mi? Doğum Günü Pastası Mı?

Kilo Black Birthday Cake’in adı konusunda küçük bir sorunu var. Her ne kadar likitin tam karşılığı “doğum günü keki” olsa da likit kayısı ve krema içeriklerinden izler taşıyor. Buna karşın KILO Black Series’in oldukça lezzetli ve aromatik olduğu söylenebilir. Yani KILO Birthday Cake’i kullanmaya başladığınızda gerçekten kaysılı ve kremalı enfes bir pasta yemiş hissine kapılıyorsunuz. Smok Alien 220 Watt veya Vaporesso Predator gibi güçlü bir elektronik sigara (aslında bu cihazlara elektronik sigara demek yanlış olur. Performansları değerlendirildiğinde bu cihazlar için elektronik nargile tabiri daha uygun) Özetle, KILO Black Series buhar yoğunluğu konusunda da tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Kıvam Ve Diğer Ayrıntılar

Boğaz vurumu ve kıvam konusunda da Kilo Black’in tam not aldığını söyleyebiliriz. Yani içerik, şişeleme, ambalaj ve aroma konusunda Kilo Black Series’in hiç bir eksiği yok. Ancak sevilen ve başarılı bir premium likit olduğu için aromanın özellikle Türkiye’deki e-sigara ve likit tedarikçileri arasında oldukça yüksek bir fiyattan satıldığını söyleyelim. Yani bütçeniz kısıtlıysa, belki başka bir premium likit tercih etmenizde fayda var. Ancak yerli ve yabancı pek çok sitede KILO Black Birthday Cake’in en iyi premium likit çeşitleri arasında yer aldığını da belirtelim.

9.5 Genel Puan
Muhteşem

Kayısı ve kremalı kek arayan kullanıcılara hitap eden başarılı ve yoğun buharlı bir premium elektronik sigara likiti.

9.5Editor's score
Aroma
8.8
Buhar Yoğunluğu
9.5
Kıvam Ve Lezzet
5
Ambalaj Ve Şişeleme
9
Fiyat - performans
5.5
Boğaz Vurumu
8
10User's score
Camera
10
Video quality
10
Box quality
10
Price
10
Design
10
İyi Yanlar
 • Yüksek VG Ve Aromatik Buhar
 • Ayrıcalıklı Hissettiren Şişe Ve Ambalaj
 • Özel Lezzet Ve Aroma
Kötü Yanları
 • Yüksek Fiyat
Yorumunuzu ekleyin!!  |  Read reviews and comments
Yorum
 1. Reply
  sdas Ekim 31, 2016 at 7:20 pm
  5
  Camera
  100
  Video quality
  100
  Box quality
  100
  Price
  100
  Design
  100

  sd

  + PROS: great
  - CONS: good

Leave a reply

Your total score

Register New Account
Reset Password
Compare items
 • Cameras (0)
 • Phones (0)
Compare
0