Add to compare
KremaMeyveliTatlı

Milky Cones Vapory Strawberry Short Cake Ice Cream

Milky Cones Vapory Strawberry Short Cake Ice Cream

Sunum da en az içerik kadar önemlidir. Elektronik sigara dünyasında da durum çok farklı değil. Bunun en çarpıcı örneği Milky Cones Vapory Strawberry Short Cake Ice Cream. Aynı bir dondurma külahı gibi paketlenmiş kartondan ambalajına bakınca Milky Cones Short Cake Ice Cream’e kendinizden geçmeniz işten bile değil. Peki bu şirin, cıvıl cıvıl ambalajın içerisinde nasıl bir premium likit var? Bu arada küçük bir hatırlatma yapmayı da ihmal etmeyelim; Milky Cones Vapory bir alt marka değil. Firmanın aynı şekilde ambalajlanmış Cookies N’Cream, Vanilla Bean Ice Cream gibi premium likit çeşitleri var. Milky Cones Vapory Strawberry Short Cake Ice Cream premium elektronik sigara likitinin keşke içeriği de ambalajı kadar başarılı olsa. Ancak ne yazık ki durum pek böyle değil. Gerçi çok güçlü cihazlarda oldukça iyi performans veren Milky Cones Vapory Strawberry Short Cake Ice Cream ortalama cihazlarda yüksek buhar sağlasa da aynı şeyi aromada yapamıyor. 

 

Kutusu Harika. Ya İçeriği?

Milky Cones E-Likit Kutuları Oldukça Başarılı…

Öncelikle  Milky Cones Strawberry Short Cake Ice Cream’in özelliklerinden birazcık söz edelim. Oldukça özenli olan kartondan ambalajı açınca karşınıza 60 ml’lik cam şişesinde premium likit aroması ortaya çıkıyor. Özel damlalığı sayesinde özellikle RDA atomizer kullananlar için büyük avantaj sağlayan  Milky Cones Strawberry Short Cake Ice Cream, 0 – 3 – 6 nikotin içeren çeşitlere sahip. Milky Cones Vapory Strawberry Short Cake Ice Cream, 70 VG ve 30 PG oranına sahip.

Bir premium e-likit için oldukça ideal olan bu oran, çekim yaptığınızda yoğun, çilek, krema, dondurma ve kek aroması elde etmenizi sağlıyor. Şekerli bir tada sahip olan Strawberry Short Cake Ice Cream, çok ama çok hafif; ekşi bir lezzetle kullanıcılara farklı bir içim sunuyor. Öncelikle likitin çok ama çok yoğun bir çilek aroması taşıdığını söyleyebiliriz. Boğaz vurumu konusunda da vasat bir performans sergileyen Milky Cones Strawberry Short Cake ne yazık ki çilek, krema, cheese cake aromalarının karışımından oluşan Turkish Delight Strawberry Ice Cream kadar olamıyor. 

 

Çok Daha İyi Olabilirdi…

Milky Cones Yüksek VG’ye Sahip Başarılı Bir E-Likit

Çekim esnasında damağınızda hissetttiğiniz çilek aroması, buharı dışarı verdiğiniz anda baskın krema ve kek lezzetine dönüşüyor. Ancak krema – kek aroması noktasında ne yazık ki likit çok başarılı bir performans elde sergilemiyor. Aynı şeyi premium likitin kıvamı için de söyleyebiliriz. Üstüne üstlük likitin oldukça tatlı olması, gün boyunca kullanımın önündeki en büyük engellerden. Yine aşırı tatlı bir lezzete sahip olduğu için likitten çabuk sıkılmanız da mümkün.

Milky Cones Vapory’nin çok yoğun bir kıvamı yok. Aslında biraz daha yoğun bir kıvama sahip olsaydı Milky Cones Vapory’nin çok daha iyi bir premium likit olabilirdi. Yine düşük nikotin seviyelerinde likitin iyi bir boğaz vurumu yaptığı da söylenemez. Her ne kadar lezzetli bir aromaya sahip olsa da Milky Cones Vapory Strawberry Short Cake Ice Cream size hayal kırıklığı yaşatabilir. Likitin özellikle buharı dışarı verirken dondurma – kekten daha çok tereyağı tadı sunması, yoğun bir kıvamı olmayan Strawberry Short Cake Ice Cream’in “mükemmel” sıfatını kıl payı ıskalamasına neden oluyor. ABD orjinli olan markadan çok daha başarılı ve içimi kolay bir premium likit beklerdik. Ancak ne yazık ki Milky Cones Vapory’nin performansı vasatın üzerine çıkamıyor. Yani fiyatına göre ortalama standartlara sahip bir premium likitle karşı karşıyayız. Yine de farklı markaların premium likit seçeneklerini tercih etmek isterseniz düşünülülebilir. 

7 Genel Puan
Ortalamanın Üstünde Bir Premium Likit

Milky Cones Vapory'nin Kutusu Ve Ambalajı Başarılı Olabilir. Ancak Yabancı Premium Likit Çeşitleri Arasından Sıyrılacak Kadar Kaliteli Bir Likit Değil. Yine De Çilek, Dondurma, Kek Ve Krema Aroması Taşıyan 70 VG - 30 PG Oranına Sahip Ortalama Bir Premium Likit Arıyorsanız İdeal

Aroma
6.5
Buhar Yoğunluğu
8
Kıvam Ve Lezzet
7
Kutu Ve Ambalaj
7.5
Boğaz Vurumu
6.5
0
İyi Yanlar
  • Etkileyici Kutu - Ambalaj Tasarımı
  • Güçlü Cihazlarda Yoğun Buhar Veriyor
Kötü Yanları
  • Sıradan Aroma
  • Ortalama Boğaz Vurumu Ve Kıvam
Yorumunuzu ekleyin!!  |  Read reviews and comments
Sizde ne düşünüyorsunuz?

Leave a reply

Your total score

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0