Mr. Zero Hidden Cellar

MR Zero Hidden Cellar

MR Zero, piyasaya yeni çıkmış bir premium likit markası. Buna rağmen sahip olduğu aroma çeşitliliği bakımından kullananları tatmin etmeyi başarmış olan bir likit markası. Marshmalow – çilek, fındık – kraker / bisküvi veya tütün. MR Zero’nun sahip olduğu aromalar oldukça başarılı. Elbette MR Zero’nun tek marifeti sahip olduğu aroma çeşitliliği değil. Aynı zamanda sadece seçkin premium likit çeşitlerinde bulunan %80 VG ve %20 PG oranıyla oldukça başarılı bir tablo çizen MR Zero Elektronik Sigara Likiti. Yeni bir marka olması, likit kıvamının biraz fazla akışkan olması dışında MR Zero’nun çok fazla kusuru yok. Eğer yüksek VG oranına sahip, aroma çeşitliliği bol bir premium likit istiyorsanız MR Zero’yu tercih edebilirsiniz. MR Zero Hidden Cellar, diğer aroma çeşitleri hakkında çok şey söylüyor. MR Zero Hidden Cellar; muz, süt, tahıl, fındık ve kraker aromalarıyla tatlandırılmış bir likit.

Bu Premium Likitte Yok Yok!

MR Zero Hidden Cellar’ın gizli silahı aroması. Aroma için farklı çeşitlerden oluşmuş dengeli ve lezzetli bir aroma kokteyli denebilir. Kraker, tahıl, fındık, muz ve süt kombinasyonundan oluşan aroma oldukça zengin. MR Zero Hidden Cellar başta olmak üzere tüm MR Zero Elektronik Sigara Likiti çeşitleri 30 ml’lik şişelerde saklanıyorlar. Bu durum günlük kullanım sırasında likitleri cebinizde veya çantanızda rahatça taşımanızı sağlıyor. Camdan üretilen şişe aynı zamanda damlalıklı. Böylece cihazınıza dolum yapmak da son derece kolay bir hale geliyor. MR Zero Hidden Cellar elektronik sigara likiti çeşitleri de diğer MR Zero Çeşitleri gibi 0 – 3 – 6 nikotin seviyelerine sahip. Kıvam konusunda küçük bir sorunu olsa da içim ve buhar konusunda oldukça başarılı bir e-likit MR Zero Hidden Cellar.

Yüksek VG’ye Rağmen Güçlü Boğaz Vurumu

Elektronik sigara kullanan deneyimli kullanıcılar bilirler. Bir e-likit aromasında PG oranı yükseldikçe boğaz vurumu da o denli sertleşir. Ama MR Zero Hidden Cellar inanılmazı başarıyor ve düşük PG oranına sahip olmasına karşın oldukça güçlü bir boğaz vurumu vaad ediyor. MR Zero Hidden Cellar’ın bu özelliği, premium likit deneyimi olmayan ve premium likit çeşitlerini merak eden elektronik sigara likiti kullanıcılarına hitap ediyor. Diğer e-likit çeşitlerinde olduğu gibi sadece tek bir aromaya sahip olmadığı için MR Zero Hidden Cellar karıştırılmak için başka bir likit aromasına ihtiyaç duymuyor. Buhar yoğunluğu da oldukça yüksek ve özellikle sigara çekimi yapıldığında e-likit gerçekten tüm aromayı size hissettiriyor.

Aroması Ve Buhar Yoğunluğuyla Oldukça İyi Bir Premium Likit

Zengin aromalı, 0 – 3 – 6 nikotin seviyelerine sahip bir premium likit arıyorsanız MR Zero Hidden Cellar sizin için ideal. Bu likitin içinde yok yok. Kraker, tahıl, muz, fındık ve süt aromalarından meydana gelen MR Zero Hidden Cellar için oldukça iyi bir premium elektronik sigara likiti denebilir. Kıvamı dışında likitin çok büyük bir eksiği yok. Fiyatı uygun ve VG oranı yüksek bir premium likit arıyorsanız, MR Zero Hidden Cellar, sizin için iyi bir tercih olabilir. Premium likit çeşitleri genellikle süt, krema, dondurma, milkshake gibi baskın aroma lezzetlerine sahip olurlar. Ancak MR Zero Hidden Cellar çok daha çeşitli bir aroma yelpazesine sahip. MR Zero’nun diğer premium likit çeşitleri de oldukça iyi. Bir premium likitten beklenmeyecek kadar zengin aroma ve buhar yoğunluğu sunan MR Zero, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz başarılı bir premium likit. Firmanın MR Zero Marlo ve Sassy American çeşitlerini mutlaka denemelisiniz.

7.5 Genel Puan
Başarılı

Farklı Aroma Tonlarıyla Zenginleştirilmiş Başarılı Bir Premium Likit Tercih Etmek İsterseniz MR Zero Hidden Cellar Tek Tercihiniz Olabilir. 80 VG - 20 PG Ve Çerez, Süt, Kraker, Tahıl - Fındık Aromalı Yoğun Buhar Veren Bir Premium Likit İstiyorsanız Tercih Edebilirsiniz.

Aroma
9
Boğaz Vurumu
9
Fiyat Performansı
7
İçim Kolaylığı
7
Kıvamı
6
Buhar Yoğunluğu
8
İyi Yanlar
  • Zengin Aroma
  • Yüksek VG Oranı
  • İdeal Fiyat
Kötü Yanları
  • Nikotin Seçenekleri Kısıtlı
  • Kıvamı Çok Yoğun Değil
Yorumunuzu ekleyin!!
Sizde ne düşünüyorsunuz?

Leave a reply

Your total score

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0