Turkish Delight Çikolata Vanilya

Turkish Delight Çikolata Vanilya

Çikolata, elektronik sigara likiti çeşitleri içerisinde kıvamını ve aromasını en zor yakalanan e-likit çeşitlerinden birisidir. Belki de bu yüzden çırpılmış krema, süt, dondurma vs. gibi premium e-likit çeşitlerine sık sık rastlansa da çikolata aromalı e-likit çeşitlerine o denli sık rastlanmaz. Ama Turkish Delight Vanilla – Choclate ya da diğer adıyla Turkish Delight Çikolata Vanilya premium bir likit olmasının yanında size hem çikolata hem de vanilya aroması sunuyor. Peki bu ilginç karışımlı premium e-likit çeşidinin diğer özellikleri arasında neler var? Çikolata ve vanilya aromasının yanında aynı zamanda premium e-likit ihtiyacına karşılık verebilecek bir likitle karşı karşıya mıyız?

Fiyat / Kalite Oranı Yüksek

Turkish Delight Vanilla Choclate‘in özelliklerine göz atmadan önce genel olarak likitlerden kısaca söz edelim. Turkish Delight özellikle Strawberry Cream (çilek – krema), Galaxy (yaban mersini ve karamel), kurabiye, elmalı turta gibi çeşitli aromalara sahip. Aroma çeşitliliği bakımından oldukça tatminkar olan Turkish Delight, piyasada fiyat – kalite oranı yüksek olarak bulabileceğiniz nadir premium likit çeşitlerinden bir tanesi. 50 ml’lik güneş ışığı geçirmeyen şişesi ve özel damlalığıyla Turkish Delight Vanilla Choclate Turkish Delight’ın ürün yelpazesindeki aromalardan sadece bir tanesi. Turkish Delight, pek çok açıdan yabancı ve çok daha özenli paketlenmiş – ambalajlanmış premium likit karışımlarıyla rekabet edebilecek düzeyde. Buna rağmen ne yazık ki onlar kadar zengin – egzotik bir lezzet sunmuyor. Ama premium likit deneyimi yaşamak ya da premium likit kullanmaya başlamak için oldukça ideal.

Buna rağmen kaliteli 50 ml’lik şişesi, özel damlalığı, 0 – 3 – 6 – 9 nikotin seviyelerine sahip çeşitleriyle Turkish Delight Likitler fiyatlarıyla da tercih sebebi. Buna ek olarak premium likitin çilek – krema, çikolata – vanilya aromaları gerçekten gayet iyi. Elbette likit için ödediğiniz fiyata göre. Turkish Delight’ın hangi aromasını seçerseniz seçin memnun olmanız da garantili. Özellikle de çikolata – vanilya aroması oldukça başarılı. Kıvamı, boğaz vurumu ve aroması bakımından gayet iyi olan premium elektronik sigara likiti, dikkatinizi ilk bakışta yoğun kıvamıyla çekecek. Tıpkı eritilmiş bir çikolataya benzeyen e-likit kıvamı, rengi, içimi ve aromasıyla otalamanın üstünde bir başarıya sahip. Likitin boğaz vurumu da oldukça tatminkar. Özellikle performanslı bir elektronik sigara modeli veya bir elektronik nargile kullanıyorsanız Turkish Delight’ın size eşsiz içim keyfi yaşatmaması için hiç bir neden yok.

Yüksek PG – VG Oranı Ve Düşük Fiyat

Diğer Turkish Delight premium likit çeşitlerinde olduğu gibi Turkish Delight Choclate Vanilla da %80 VG ve %20 PG oranına sahip. Bu da çikolatalı bir premium likit olan Turkish Delight Vanilla Choclate’ı sevilen bir premium likit haline getiriyor. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi çikolatalı bir premium likit yapmak oldukça zordur. Genellikle ortaya çıkan premium likit çeşitleri çikolataya pek benzemezler. Bu yüzden başarılı bir çikolata aromalı premium likit bulursanız hiç tereddüt etmeden o premium likiti alın. Özetle, Turkish Delight’ın Çikolata – Vanilya Aroması en az diğer çeşitleri kadar başarılı. Elbette Turkish Delight bir One Hit Wonder değil. Buna karşın fiyatıyla birlikte değerlendirildiğinde çikolata ve vanilya aromasını verme konusunda başarılı bir premium likit olduğu söylenebilir.

Buhar Yoğunluğu

Turkish Delight Vanilya Çikolata’nın başarılı olduğu konulardan bir tanesi daha. Turkish Delight Vanilla Choclate, buhar yoğunluğu konusunda da başarılı denebilecek bir premium likit. Özellikle de güçlü bir elektronik sigara kullanıyorsanız. Tankınıza Turkish Delight doldurun ve ortaya çıkan buharın tadını çıkarın. Ne yazık ki Turkish Delight çok sık çekim yaptığınızda boğaz kuruluğu da yapan bir premium elektronik sigara likiti.

7.5 Genel Puan
Fiyatına Göre Gayet İyi

Turkish Delight Choclate Vanilla, 50 ml'lik Şişelerde Saklanan Ve Farklı Nikotin Değerlerine Sahip Bir Premium Aroma İçeriği. 0 - 3 - 6 - 9 Nikotin İçeriğine Sahip Olan Premium Aroma İçeriği 50 ml'lik Özel Damlalıklı Cam Şişelerde Saklanıyor. Turkish Delight Choclate Vanilla Kıvamı Tutturulması Oldukça Zor Bir Aroma Olan Çikolata Vanilya Aromasına Sahip.

Aroma
0
Boğaz Vurumu
0
Buhar Yoğunluğu
0
Kıvam
0
0
İyi Yanlar
  • Yoğun Kıvam
  • Yüksek Buhar
  • Boğaz Vurumu Başarılı
Kötü Yanları
  • Aroma Daha Yoğun Olabilirdi
Yorumunuzu ekleyin!!
Sizde ne düşünüyorsunuz?

Leave a reply

Your total score

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0