KremaMeyveli

Turkish Delight Strawberry Cream

Turkish Delight Strawberry Cream

Premium elektronik sigara likitleri çok sevilip kullanıldıkları için aroma konusunda size çok daha geniş bir yelpaze sunarlar. Yine de bazı aroma kombinasyonlarının vazgeçilmez olduğunu söylemek mümkün. Çilek ve krema da bunlardan bir tanesi. Baskın çilek lezzetinden vazgeçemiyorsanız belki bir sonraki likitiniz Turkish Delight Strawberry Cream olabilir. Çünkü bu çilek – krema aroması gerçekten beklentilerinizi karşılayacak nitelikte. Üstelik baskın olarak çilek – krema lezzeti içeren likit; çilek, krema, cheese cake ve bisküvi aromalarından da tonlar taşıyor. Zengin krema aromasına ek olarak eklenmiş çilek, likitin ideal ve yüksek buhar veren bir e-likit çeşidi olmasını sağlıyor.

Turkish Delight yeni bir premium e-likit üreticisi. Buna rağmen başta Strawberry Cream, aynı aromayı taşıyan benzer premium elektronik sigara likiti çeşitleriyle rahatlıkla rekabet edebilecek bir aromaya sahip. Turkish Delight’ın Strawberry Cream, Vanilla Choclate, Green Leaf, Caramel Biscuit, Cinnamon Cookies, Tropical Juice, Galaxy ise Turkish Delight’ın diğer premium elektronik sigara likiti çeşitleri arasında bulunuyor. Turkish Delight’ın çikolata – vanilya, bisküvi – karamel aromaları gayet iyi. Elbette bu durum Turkish Delight Çilek Krema için de geçerli. Yumuşak içimli, boğaz vurumu ideal, kıvamlı ve makul. İşte karşınızda Turkish Delight Strawberry Cream. Yerli olmasına karşın pek çok yabancı likit markasına çilek ve krema aroması konusunda ders verecek bir likit isterseniz Turkish Delight sizinle.

Yüksek VG Oranı Ve Şahane Aroma

Turkish Delight Strawberry Cream 50 ml’lik şişelerde saklanıyor. Özel damlalığı buzlu cam şişenin hemen üstünde yer alıyor. Turkish Delight, şekerli bir tada sahip. Bununla birlikte oldukça yoğun kıvamlı çilek krema aroması, 0 – 3 – 6 gibi nikotin oranlarına sahip çeşitleriyle piyasadaki kullanıcıların karşısına çıkıyor. Turkish Delight Strawberry Cream, %80 VG ve %20 PG oranına sahip. Eğer şekerli, çilek ve krema baskın bir premium e-likit arıyorsanız, Turkish Delight Strawberry Cream’i tercih edebilirsiniz. Turkish Delight Strawberry Cream belki boğaz vurumu bakımından güçlü değil. Aslında ortalama bir sigara içimi için Turkish Delight gayet ideal.

Özellikle 6 nikotin oranına sahip bir Strawberry Cream tercih ederseniz premium likitle boğaz vurumu yaptığınızda sigaraya benzer bir içim sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak premium likitin kıvamı da oldukça başarılı. Turkish Delight’ın kıvamı, belki de onu diğer premium likit çeşitlerinin önüne geçmesini sağlayan en önemli artılarından da bir tanesi. Premium elektronik sigara likiti çeşitleri arasında yoğun kıvamlı nadir aromalardan bir tanesi olan Turkish Delight Strawberry, çekim gerçekleştirdiğiniz andan itibaren hem çilek hem de krema aromasını size hissettiren bir premium likit. VG oranı da gayet yüksek olan Turkish Delight Strawberry Cream, baskın çilek tadı arayanların tercihi. İçindeki krema, cheese cake ve bisküvi tonlarıyla desteklenen ana aromalar Turkish Delight Strawberry Cream’in başarılı bir premium likit olmasını sağlıyor.

Son Söz

Turkish Delight Strawberry Cream, buhar yoğunluğu konusunda da oldukça başarılı bir premium elektronik sigara likiti. Özetle, çilek krema lezzetinin tadına varabileceğiniz en iyi premium e-likit çeşitlerinden birisi Turkish Delight Strawberry Cream. Çilek ve krema aroma kombinasyonuna sahip bir premium likit arıyorsanız Turkish Delight Strawberry Cream, bunun için tercih edebileceğiniz en iyi premium likit çeşitlerinden bir tanesi. Buzlandırılmış şişesi, özel damlalığı, yoğun kıvamı ve ideal fiyatıyla oldukça başarılı premium likit olan Turkish Delight Çilek – Krema genellikle aroma tercihini ilk olarak çilekten yana kullanacakların mutlaka tercih etmeleri gereken bir premium likit aroması. Gerek duyuyorsanız tek ton aroma içeren bir likit içeriğiyle Turkish Delight Strawberry Cream’i zenginleştirmeniz mümkün. Ama likiti bir kere deneyip özellikle krema tadını yakalayınca bunu yapmak istemeyeceksiniz.

8 Genel Puan
Turkish Delight Çilek - Krema

Baskın Çilek - Krema Aromasına Sahip Olan Turkish Delight Strawberry Cream 80 VG Oranına Sahip Bir Premiım Likit. Kıvamı Ve Fİyatı İdeal. Çilek - Krema Kombinasyonu Arayanların Tercihi

Aroma
7.5
Buhar Yoğunluğu
8
Boğaz Vurumu
7.5
Kıvam
8.5
Fiyat - Performans
8.5
İyi Yanlar
  • Yoğun Kıvam Ve Buhar
  • İdeal Fiyat
  • Lezzetli Ve Baskın Aroma
Kötü Yanları
  • Fazla Nikotin Seçeneği Yok
  • Boğaz Vurumu Çok Sert Değil
Yorumunuzu ekleyin!!  |  Read reviews and comments
Sizde ne düşünüyorsunuz?

Leave a reply

Your total score

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0